Juhtpartner

Eesti Puitmajaliit MTÜ

Reg.nr. 80103116

KMK nr: EE101310916

Klaster:

Klastri juht

Eeva Vahtramäe

mob. 5621 3127

e-post. eeva@puitmajaliit.ee

Contacts:

Cluster Council

Kaarel Väer Saare Erek AS tegevjuht

kaarel.vaer@saareerek.ee
Person Placeholder

Renee Mikomägi EstNor OÜ juhatuse liige

renee@estnor.ee
Person Placeholder

Ragner Lõbu Hobbiton OÜ juhatuse liige

ragner@hobbiton.ee
Person Placeholder

Martin Talts KMT Prefab OÜ juhatuse liige

martin@kmt.ee

Argo Saul Nordic Houses KT OÜ juhatuse liige

argo@houses.ee
Person Placeholder

Siim Leisalu Timbeco Woodhouse OÜ juhatuse liige

siim@timbeco.ee