OPTIMERA ESTONIA AS (Ehituse ABC)

Tegevusalad: Ehitusmaterjalid ja tööriistad

Optimera Estonia AS on Balti riikide juhtiv ehitus-ja viimistlusmaterjalide müüja, kelle missiooniks on varustada inimesi inim- ja keskkonnasõbralike ehitusmaterjalidega elukeskkonna parandamise eesmärgil.

Keskendume selgelt piiritletud tootevalikule: ehitus-, viimistlus– ja sisustusmaterjalidele ning elektri, sanitaartehnika, kütte- ja ventilatsioonisüsteemide, ehituseks vajaminevate materjalide ning tööriistade ja tarvikute müügile.

Meie tugevuseks  on  lai partnerite võrgustik ning teeme koostööd iga kaubakategooria  juhtivate tootjatega. Tarnijate valikul ja sortimendi kujundamisel lähtume terviklikkusest, funktsionaalsusest ja kvaliteedist ning põhimõttest pakkuda erinevate tootjate ning erineva  hinnatasemega materjale, et tagada kõikide kliendirühmade vajaduste rahuldamine.

Ärikliente teenindame projektimüügi osakonna kaudu, kelle ülesandeks on kliendi vajadusi ja   tööprotsesse tundes leida lahendused igapäevaste ning eritellimuste täitmiseks.

Näeme koostöös ehitajate, tootjate ja arhitektidega ka võimalust arendada ehitusmaterjalide  pakkumist Eesti turul  ja väljapoole tagades läbi kvalitatiivse tagasiside vajalikud uuendused  tootevalikus. Panustame uuendustele tootevalikus ning müügikeskkonna ja klienditeeninduse arendusele, selleks, et jätkuvalt pakkuda pakkumaks kaasaegset tootevalikut ja värskeid ideid.

Eesmärk on leida  ja juurutada sortimendis materjale, millest ehitamine on kiirem, lihtsam, lõpptulemus kvaliteetsem ning valminud hoone energiatõhus, atraktiivne ja kauakestev.

Meie ettevõtet ja töötajaid iseloomustab usaldusväärsus, professionaalsus ja kliendisõbralikkus. Ettevõttes järgitakse Saint-Gobain Grupi kaasaegseid juhtimis- ja kvaliteedisüsteemi ning tööohutuse nõudeid.

Tere tulemast EhituseABC-sse! Meile võite alati kindlad olla!

Partneri roll projektis:

Optimera Estonia ASi roll on olla projektis puitmajatootjatele koostööpartner puitmajade tootearenduse valdkonnas. Etteõtte eesmärk on olla puitmajatootjatele partner tänapäevaste ehitustehnoloogiate juurutamisel, vahendada innovaatilisi materjale ning tarvikuid, mis võimaldavad ehitada tänapäevaseid energiatõhusaid puitmaju. Ettevõte loodab läbi puimajaklastri projekti panustada sektori arengusse.

Küsi pakkumist sellelt ettevõttelt