Juhtpartner

Eesti Puitmajaliit MTÜ

Reg.nr. 80103116

KMK nr: EE101310916

Klaster:

Klastri juht

Eeva Vahtramäe

mob. 5621 3127

e-post. eeva@puitmajaliit.ee

Kontaktid:

..

Klastri nõukogu

Sven Mats Matek AS tegevjuht

sven.mats@matek.ee

Elari Kivisoo Prefab Ehitus OÜ

elari@prefab.ee

Andrus Prangli Hobbiton OÜ juhatuse liige

andrus@hobbiton.ee

Mihkel Urmet TEMPT OÜ juhatuse liige

urmet@tempt.ee

Argo Saul Nordic Houses KT OÜ juhatuse liige

argo@houses.ee